Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70
search
Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70 Mexen Line VS20SL radiátor deskový 1400 x 600 mm, dolní středové připojení, 1068 W, černý - W6VS20SL-140-060-70
Index:
W6VS20SL-140-060-70
Výška:
1400 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
1068 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1400 mm
Šířka (X): 600 mm
Hloubka: 70 mm
Rozstup připojení: 5 cm
Rozstup vertikálních vodních kanálků: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topná výkon:
- 55/45/20 °C 560 W
- 75/65/20 °C 1068 W
- 90/70/20 °C 1345 W
- 4xG ½“ boční
Vysoce kvalitní, trvalý povrch lakování - DIN 99500
V balení: zavěšení, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Fotografie zobrazují radiátor o velikosti 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
600 mm
Výška
1400 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
1068 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W6VS20SL-140-060-70
1400 mm
600 mm
1068 W