Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70
search
Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70 Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70 Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70 Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70 Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70 Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70 Mexen Line VS20SL deskový radiátor 1400 x 300 mm, dolní středové připojení, 534 W, černý - W6VS20SL-140-030-70
Index:
W6VS20SL-140-030-70
Výška:
1400 mm
Barva:
Šířka:
300 mm
Tepelný výkon:
534 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška (Y): 1400 mm
Šířka (X): 300 mm
Hloubka: 70 mm
Rozteč připojení: 5 cm
Rozteč vertikálních vodních kanálů: 33,3 mm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Pracovní teplota: max 110 °C
Maximální provozní tlak: 10 bar
Maximální zkušební tlak: 13 bar
Topný výkon:
- 55/45/20 °C 280 W
- 75/65/20 °C 534 W
- 90/70/20 °C 672 W
Přípojky:
- 2xG ½” dolní středové
- 4xG ½” boční
Vysoká kvalita, trvalý povrchový lak - DIN 99500
V kompletu: zavěšení, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Obrázky zobrazují radiátor v rozměru 600 x 1800 mm.
Lakýrnický povlak: DIN 99500
1 MPa
Maximální pracovní tlak je 1 MPa (10 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně za standardních podmínek používání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 110°C
Šířka
300 mm
Výška
1400 mm
Hloubka
70 mm
Tepelný výkon
534 W
Návod k obsluze
20%
Index:
W6VS20SL-140-030-70
1400 mm
300 mm
534 W