Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, bílý - W128-1200-500-00-20
search
Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, bílý - W128-1200-500-00-20 Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, bílý - W128-1200-500-00-20 Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, bílý - W128-1200-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W128-1200-500-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
513 W
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 73 mm
Rozteč připojení:
- 47 cm (spodní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Váha: 10,50 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 513 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
73 mm
513 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 47 cm
Připojení
Střední , Spodní
Orientace
Vertikální
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W128-1200-500-00-20
1200 mm
500 mm
513 W