Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, antracit - W128-1200-500-00-66
search
Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, antracit - W128-1200-500-00-66 Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, antracit - W128-1200-500-00-66 Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, antracit - W128-1200-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W128-1200-500-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
513 W
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 73 mm
Rozteč připojení:
- 47 cm (dolní) nebo 5 cm (středová)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,50 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 513 W
Přípojky:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní i dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
73 mm
Tepelný výkon
513 W
Barva
Antracitová
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W128-1200-500-00-66
1200 mm
500 mm
513 W