Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, černý - W128-1200-500-00-70
search
Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, černý - W128-1200-500-00-70 Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, černý - W128-1200-500-00-70 Mexen Zing koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 513 W, černý - W128-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W128-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
513 W
Barva - Černá - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 73 mm
Rozteč připojovacích otvorů:
- 47 cm (spodní) nebo 5 cm (středová)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,50 kg
Odezva na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 513 W
Připojení:
- 2xG ½″ středová
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
73 mm
Tepelný výkon
513 W
Vertikální
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W128-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
513 W