Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, antracit - W127-1500-360-00-66
search
Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, antracit - W127-1500-360-00-66 Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, antracit - W127-1500-360-00-66 Mexen Flux dekorativní koupelnový radiátor 1500 x 340 mm, 630 W, antracit - W127-1500-360-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W127-1500-360-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
340 mm
Tepelný výkon:
630 W
Šířka - 340 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 340 mm
Hloubka: 102 mm
Rozteč připojení:
-  144 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 13,16 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 630 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Počet háčků na ručníky: 7
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
340 mm
Výška
1500 mm
Dekorativní
630 W
Barva
Antracitová
Připojení
Boční , Střední
Uživatelská příručka
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W127-1500-360-00-66
1500 mm
340 mm
630 W
Šířka - 340 mm - ()