Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100
search
Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100 Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100 Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE-Xb 20 x 2 mm, 100 m - W97105-1620-100
Antidifuznost 100% Antidifuznost 100%
Index:
W97105-1620-100
Průměr:
20 mm
Průměr - 20 mm - ()
Technické údaje:
Délka: 100 m
Vnější průměr: 20 mm
Tloušťka stěny: 2 mm
Tloušťka prostřední vrstvy: 0,23 mm
Počet vrstev: 5
Vnější vrstva: Polyetylen zesíťovaný
Prostřední vrstva: Hliník
Vnitřní vrstva: Polyetylen zesíťovaný
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak při 20°C: 10 bar
Odolnost vůči pronikání plynů a korozi: Antidifuznost 100%
Součinitel lineární roztažnosti: 0,024mm/(m⋅K)
Tepelná vodivost: 0,43 W/(m²K)
Reakce na oheň: Třída E
Minimální poloměr ručního ohybu: 100 mm
Minimální poloměr ohybu s použitím pružiny: 70 mm
Použití:
- ústřední vytápění
Antidifuznost 100%
Průměr
20 mm
Test PZH
20,01%
Index:
W97105-1620-100
20 mm
Průměr - 20 mm - ()