Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97106-1620-100
search
Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97106-1620-100 Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97106-1620-100 Mexen AL-O trubka PE-Xb/AL/PE 20 x 2 mm, 100 mb - W97106-1620-100
Antidifuznost 100% Antidifuznost 100%
Index:
W97106-1620-100
Průměr:
20 mm
Průměr - 20 mm - ()
Technické údaje:
Délka: 100 mb
Vnější průměr: 20 mm
Tloušťka stěny: 2 mm
Tloušťka mezivrstvy: 0,23 mm
Počet vrstev: 5
Vnější vrstva: Polyetylen
Mezivrstva: Hliník
Vnitřní vrstva: Síťovaný polyetylen
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak při 20°C: 10 bar
Odolnost proti průniku plynů a korozi: Antidifuzní 100%
Koeficient lineární roztažnosti: 0,024mm/(m⋅K)
Tepelná vodivost: 0,43 W/(m²K)
Reakce na oheň: Třída E
Minimální ruční poloměr ohybu: 100 mm
Minimální poloměr ohybu při použití pružiny: 70 mm
Antidifuznost 100%
Průměr
20 mm
Test PZH
20,03%
Index:
W97106-1620-100
20 mm
Průměr - 20 mm - ()