Mexen AL-O trubka PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97107-1620-100
search
Mexen AL-O trubka PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97107-1620-100 Mexen AL-O trubka PE-RT/AL/PE-RT 20 x 2 mm, 100 m - W97107-1620-100
Antidifuznost 100% Antidifuznost 100%
Index:
W97107-1620-100
Průměr:
20 mm
Průměr - 20 mm - ()
Technické údaje:
Délka: 100 m
Vnější průměr: 20 mm
Tloušťka stěny: 2 mm
Tloušťka vnitřní vrstvy: 0,23 mm
Vnější vrstva: Polyetylen s vyšší tepelnou odolností
Vnitřní vrstva: Polyetylen s vyšší tepelnou odolností
Maximální pracovní tlak při 20°C: 10 bar
Odolnost proti pronikání plynů a korozi: 100% protidifuzní
Součinitel lineární roztažnosti: 0,024mm/(m·K)
Tepelná vodivost: 0,43 W/(m²K)
Reakce na oheň: Třída E
Minimální ruční ohybový poloměr: 100 mm
Minimální ohybový poloměr při použití pružiny: 70 mm
Použití:
- ústřední vytápění
Antidifuznost 100%
Průměr
20 mm
Test PZH
20,03%
Index:
W97107-1620-100
20 mm
Průměr - 20 mm - ()