Mexen DQ70 posuvný sprchový set, Bílá - 785704581-20

Mexen DQ70 posuvný sprchový set, Bílá - 785704581-20
Mexen DQ70 posuvný sprchový set, Bílá - 785704581-20
Funkce produktu
1-funkce
1-funkce
Déšť
Déšť
Anticalc
Anticalc
Výrobce: Mexen
Řada: DQ70
Ean: 5907709139008
Index: 785704581-20
Tvar: Kulatý
Barva: Bílá
Funkce: 1 funkcí
Select variant
Popis

Mexen DQ70 posuvný sprchový set, Bílá - 785704581-20

Specifikace výrobku:

Materiál tyče: Nerezová ocel, ABS

Povrch tyče: Bílá

Výška: 800 mm

Šířka tyče: 22 mm

Délka od zdi: 160 mm

Miska na mýdlo

Posuvný držák na sprchovou hlavici

Nastavitelné montážní drážky

Materiál hlavice: Umělý materiál

Povrch hlavice: Bílá

Počet funkcí: 1

Materiál hadice: PVC

Povrch hadice: Bílá

Délka hadice: 150 cm

Mosazné koncovky

Hladký povrch se snadno udržuje v čistotě

Rotační koncovky zabraňují kroucení

Elastický odolný materiál odolný vůči roztahování a ohýbání

Inovativní řešení použitá v tomto produktu
1-funkce

Sprchová rukojeť má jeden typ proudu - déšť. Tato funkce napodobuje přirozený déšť a tekoucí rovnoměrně na těle. Poskytuje jemný a relaxační pocit během vany, který se stává skutečným okamžikem relaxace.

Déšť

Standardní proud vody napodobující přírodní déšť. Kapky rovnoměrně proudí na tělo, zabalují je příjemným pocitem hydratace a umožňují vám ponořit se do relaxační a uklidňující smysly zážitku během každodenní koupele.

Anticalc

Systém je charakterizován použitím silikonových gumových pásů, omezuje ukládání kamene a usnadňuje čištění - stačí otřete prstem nebo látkou. Tímto způsobem lze zabránit tryskám a odolnost produktu lze prodloužit.

Nastavení zpracování

Schopnost upravit výšku a úhel rukojeti sprchy vám umožňuje pohodlně nasměrovat proud vody. Nastavení rukou je lepší shoda s vašimi potřebami k odvození co nejvíce potěšení z vany.

Nastavitelné montážní držadla

Produkt byl vybaven nastavitelnými montážními kliky. S jejich pomocí je přesné porovnávání výšky držáku na zeď ještě snazší a umožňuje vám plně používat dostupný povrch i malé koupelny.

Standardní připojení

Připojení vlákna 1/2 je běžně používaným standardním prvkem ve instalacích vnitřní vody. Díky tomu je připojení a sestavení následných prvků sprchy mnohem snazší a intuitivnější.

Nespolehlivý

Díky použití inovativních rotačních tipů se sprchová hadice neotočí bez ohledu na polohu. Toto praktické řešení zajišťuje pohodlí během koupání, aniž by se obávalo přerušení kontinuity proudu vody.

Kryt PVC

Sprchová hadice je vyrobena z velmi odolného a flexibilního PVC plastu. Je odolný vůči vysokým teplotám a vysokému tlaku vody a jeho měkká a hladká struktura netahuje povrch vany nebo sprchy.

Perfectclean

Produkt má hladký povrch, který zapůsobí na svou krásu a zdůrazňuje estetický vzhled. Denní péče a čištění povrchů z výsledných nečistot je mnohem snazší a nevyžaduje použití silných detergentů.

Certifikáty a schválení

Produkt má certifikát hygieny PZH, což potvrzuje dodržování bezpečnostních standardů. Osvědčuje se, že produkt v žádném případě neovlivňuje lidské zdraví a je šetrné k životnímu prostředí.

2 roky záruka

Produkt je pokryt dvouletou zárukou. V případě problémů s zakoupeným produktem vás doporučujeme, abyste nás kontaktovali prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky na číslo horké linky.

Feature tab
Série
DQ00
Barva
Bílá
Tvar
Kulatý
Držadlo
Ano
Funkce
1 funkcí
Miska na mýdlo
Ano
Komentáře
100%
Klientów poleca ten produkt
Quality
5,0
Ocena ogólna na podstawie 4 opinii
Wygląd
Series tab