Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, chrom - W110-0700-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-400-2300-01
Výška:
700 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je elektrický radiátor vyznačující se elegantním chromovým provedením a praktickými funkcemi. Má rozměry 700 x 400 x 30 mm, výkon 300 W a vestavěný termostat, který udržuje požadovanou teplotu. Jeho 13 topných prutů efektivně zajišťuje teplo a dotykové ovládání LED umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C. Díky funkci Comfort lze nastavit sušení a dětská pojistka zaručuje bezpečné použití. Vysoce kvalitní povrch odolný vůči korozi zaručuje trvanlivost.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných prutů: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Pro správné fungování radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V kompletu: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-400-2300-01
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()