Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 300 W, chrom - W110-0900-600-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-600-2300-01
Výška:
900 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor s elegantním chromovaným povrchem, který dokonale spojuje estetiku s funkčností. Díky kompaktním rozměrům 900 x 600 mm a hloubce 30 mm se snadno vejde do každého prostoru. S výkonem 300 W poskytuje efektivní vytápění. Má 17 topných tyčí a moderní LED displej pro dotykové ovládání. Radiátor se vyznačuje vysokou odolností proti korozi a vestavěný termostat udržuje optimální teplotu. Funkce Sensitive a Comfort umožňují přesné nastavení teploty a dětská pojistka zvyšuje bezpečnost používání. Mexen Mars je spolehlivé řešení, vybavené všemi potřebnými montážními doplňky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,4 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topení: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolávající korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V sadě: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, umožňující nastavení teploty ohřevu v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-600-2300-01
900 mm
600 mm
300 W
Šířka - 600 mm - ()