Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, chrom - W110-0900-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-500-2300-01
Výška:
900 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor, který poskytuje efektivní vytápění díky výkonu 300 W. Jeho kompaktní rozměry (900x500 mm) umožňují dokonalou integraci do jakéhokoli interiéru. Povrchová úprava v chromu dodává eleganci a ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Radiátor je vybaven 17 topnými tyčemi a vestavěným termostatem, který udržuje požadovanou teplotu. Funkce Sensitive umožňuje regulaci teploty od 40°C do 65°C a Comfort nabízí možnost sušení. Ochrana proti provozu na "sucho" a stupeň ochrany IP44 zajišťují bezpečnost používání, navíc radiátor má dětskou pojistku. V balení najdete závěsy, montážní sadu a záslepky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody například s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve vybraném hodinovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-500-2300-01
900 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()