Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66
search
Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66 Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66 Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66 Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66 Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66 Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66 Mexen Mars Elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0900-400-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0900-400-2300-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor ideální pro každý interiér. Jeho elegantní antracitová barva a ocelový materiál zajišťují trvanlivost a odolnost proti korozi. Díky tepelnému výkonu 300 W a 17 topným tyčím, Mexen Mars účinně vytápí místnost. Vestavěný termostat udržuje optimální teplotu a dotykové ovládání pomocí LED displeje je intuitivní. Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu mezi 40°C a 65°C a Comfort nabízí sušicí režim. Další funkce zahrnují dětskou pojistku a zabezpečení proti provozu nasucho. IP44 zajišťuje ochranu proti vlhkosti, což ho činí ideálním pro koupelny. Sada obsahuje montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečné zabezpečení proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková vrstva odolná proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Včetně: úchyty, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-0900-400-2300-66
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()