Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0900-400-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0900-400-2300-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 400 mm, ideální do každého interiéru. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli v bílé barvě, nabízí topný výkon 300 W, což zaručuje rychlé a efektivní vytápění. Díky 17 topným tyčím a funkcím jako Sensitive a Comfort můžete snadno nastavit teplotu od 40°C do 65°C. Má vestavěný termostat, LED displej a ochranu proti provozu na "sucho". Mexen Mars je také snadno montovatelný a odolný proti korozi díky trvanlivému povlaku.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,4 l
Výkon topného tělesa: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topné spirály: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
K správnému fungování vyžaduje vyplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Obsahuje: držáky, montážní sadu a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat regulátor topné spirály
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-0900-400-2300-20
900 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()