Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, bílý - W110-0700-500-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-2300-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 700 x 500 mm a výkonu 300 W, který nabízí praktické a estetické řešení pro váš interiér. Díky 13 topným trubkám a dotykovému ovládání pomocí LED displeje je jeho použití mimořádně pohodlné. Zařízení je vybaveno termostatem umožňujícím udržovat požadovanou teplotu a funkcemi jako Sensitive pro nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C a Comfort pro sušení. Navíc dětská pojistka zajišťuje bezpečnost používání. Poskytuje další ochranu proti přehřátí a vyžaduje vyplnění vodou nebo směsí vody s glykolem. Vyniká trvanlivým, antikorozním povlakem a kompletní montážní sadou.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných trubek: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti přehřátí
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Pro správnou funkci radiátoru je třeba vyplnit vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-2300-20
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()