Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0900-500-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-500-2300-50
Výška:
900 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor s elegantním zlatým povrchem. Díky kompaktním rozměrům 900 x 500 mm, skvěle padne do různých prostor. Vyroben z oceli, nabízí výjimečnou trvanlivost a odolnost proti korozi. Tepelný výkon 300 W, dotykové LED ovládání a vestavěný termostat zajišťují komfort užívání. Funkce Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C, a funkce Comfort přidává možnost sušení. Obsahuje závěsy a montážní sadu.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,9 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort nabízí funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-500-2300-50
900 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()