Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0500-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0500-400-2300-50
Výška:
500 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je elegantní a funkční volbou pro každý interiér. Rozměry 500 x 400 mm a výkon 300 W zajišťují rychlé vytápění místností. Vyrobeno z oceli, dokončeno ve zlaté barvě, působí trvanlivostí a estetikou. Radiátor má 10 topných tyčí a jeho dotykové ovládání s LED displejem usnadňuje použití. Další funkce jako dětská pojistka a možnost sušení zvyšují pohodlí při používání. Vestavěný termostat a povrch odolný vůči korozi jsou další výhody produktu.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V sadě: držáky, montážní sada a ucpávkové zátky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-0500-400-2300-50
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()