Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W110-1500-600-2600-50
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-600-2600-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je elegantní, zlatý elektrický radiátor, který kombinuje estetiku a funkčnost. Jeho rozměry 1500x600 mm a výkon 600 W jej činí ideálním pro moderní interiéry. Díky ocelové konstrukci a protikorozní úpravě zaručuje dlouhou životnost. Radiátor je vybaven dotykovým LED ovládáním, termostatem a funkcemi jako Sensitive a Comfort. Bezpečnost používání zajišťuje ochrana IP44 a dětská pojistka. Součástí balení je montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,5 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další zabezpečení proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná laková vrstva odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvoleném časovém rozmezí
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-600-2600-50
1500 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()