Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-500-2600-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je elegantní elektrický radiátor o výšce 1500 mm a šířce 500 mm, ideální pro moderní interiéry. Bílá barva a ocelová konstrukce zajišťují trvanlivost a odolnost vůči korozi. Výkon 600 W činí zařízení efektivním a 29 topných tyčí zaručuje rovnoměrné rozložení tepla. Rychlé ovládání díky dotykovému LED ovládání a funkcím jako Sensitive a Comfort. Vestavěný termostat a dodatečné zabezpečení zaručují bezpečnost a pohodlí při užívání.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 6,6 l
Výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve zvoleném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-500-2600-20
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()