Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-500-2600-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je moderní řešení vytápění o výšce 1500 mm a šířce 500 mm. S topným výkonem 600 W je ideální pro každé interiér. Stylová černá barva a trvanlivý, korozi odolný lak poskytují nejen funkčnost, ale i estetiku. 29 topných tyčí a funkce jako dotykové ovládání LED, dětská pojistka, sušící režim a vestavěný termostat zajišťují komfort a bezpečnost. S vestavěnou ochranou proti "suchému" provozu a délkou napájecího kabelu 1,5 m je Mexen Mars univerzální a spolehlivé zařízení pro každý domov.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,6 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topné tyče: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Úroveň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana před "suchým" provozem
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Senstive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené hodinové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-500-2600-70
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()