Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, černý - W110-0700-500-6300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-6300-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Radiátor Mexen Mars je skvělým řešením pro váš domov, nabízející stylový vzhled v černé barvě. Díky výšce 700 mm a šířce 500 mm se ideálně hodí do malých prostor. Topný výkon 300 W a 13 topných tyčí zajišťují efektivní vytápění, zatímco vestavěný termostat a funkce jako Sensitive, Comfort a ECO zaručují pohodlné použití. Ocelová konstrukce a povrchová úprava odolná proti korozi zajišťují trvanlivost. Dodatečnou bezpečnost zajišťuje ochrana proti provozu na "sucho" a ochranná třída IP44. Radiátor je snadný na montáž, součástí balení jsou úchyty a montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
V balení: úchyty, montážní sada a ucpávky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvoleném časovém rozsahu
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-6300-70
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()