Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-500-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0700-500-2300-50
Výška:
700 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Elektrický radiátor Mexen Mars 700 x 500 mm, 300 W ve zlaté barvě kombinuje modernost a funkčnost. Nabízí 13 topných tyčí a výkon 300 W, což zajišťuje efektivní vytápění místností. Dotykové LED ovládání umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C a funkce Comfort navíc umožňuje sušení. Díky povrchové úpravě odolné vůči korozi a ochraně proti provozu na "sucho" je spolehlivou volbou do každé domácnosti. Navíc vestavěný termostat a dětský zámek zvyšují komfort a bezpečnost používání.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
K správné funkci radiátoru je zapotřebí naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolom
Součástí balení: závěsy, montážní sada a těsnící zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v daném časovém rozmezí
- Dětský zámek umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-0700-500-2300-50
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()