Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 500 mm, 300 W, antracit - W110-0700-500-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-2300-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Elektrický radiátor Mexen Mars je ideálním řešením pro efektivní vytápění prostor s moderním designem. Jeho kompaktní rozměry: 700 mm na výšku, 500 mm na šířku a 30 mm na hloubku, v kombinaci s elegantní antracitovou barvou, dokonale zapadnou do každého interiéru. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Topný výkon 300 W a 13 topných tyčí zaručují rychlé vytopení místnosti. Model disponuje dotykovým ovládáním LED, dodatečnými bezpečnostními prvky a funkcemi jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka. Vyžaduje naplnění vodou nebo její směsí. V balení naleznete potřebnou montážní sadu.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Objem: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a těsnicí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-500-2300-66
700 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()