Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, antracit - W110-1800-500-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-2900-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Pro správnou funkci vyžaduje radiátor naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolenem
V kompletu: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zadané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-2900-66
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()