Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 900 W, bílý - W110-1800-500-6900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-6900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní a stylový elektrický radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, který kombinuje eleganci s pokročilou technologií. Vyroben z vysoce kvalitní oceli a pokrytý odolným lakem proti korozi, se perfektně hodí do každého interiéru. Topný výkon 900 W a 39 topných tyčí zajišťují optimální vytápění a funkce jako Sensitive, Comfort a ECO umožňují přesné nastavení teploty. Bezpečnost použití zaručuje vestavěný termostat a ochrana proti provozu na sucho. Mexen Mars je všestranný a snadno montovatelný, dodává se s kompletem příslušenství a možností napájení na úsporné napětí 230V/50 Hz.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 839 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Řízení pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybrané hodinové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-6900-20
1800 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()