Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, chrom - W110-1800-500-2600-01
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-2600-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1800 x 500 mm, ideální pro elegantní interiéry díky chromovanému povrchu. Díky výkonu 600 W poskytuje účinné vytápění a 39 topných tyčí zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Radiátor je vybaven dotykovým ovládáním prostřednictvím LED displeje, termostatem a ochranou proti provozu nasucho. Funkce Sensitive umožňuje regulaci teploty od 40°C do 65°C, funkce Comfort nabízí možnost sušení. Navíc je zde dětská pojistka pro bezpečné použití. Součástí je závěs, montážní sada a slepé zátky. Toto pevné zařízení vyrobené z oceli je odolné proti korozi díky vysoce kvalitnímu, trvanlivému nátěru, což z něj činí spolehlivou volbu pro mnoho sezón.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Kapacita: 8,5 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a slepé zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zvoleném časovém měřítku
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-2600-01
1800 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()