Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W110-1500-600-2600-01
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-600-2600-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je elegantní a funkční doplněk do každého interiéru. Díky rozměrům 1500 x 600 mm se 29 tyčemi se dokonale hodí do vašeho prostoru a ocelový materiál s chromovou barvou mu dodá moderní vzhled. Má topný výkon 600 W a vestavěný termostat, což zajišťuje efektivní a energeticky úsporné vytápění. Dotykové ovládání pomocí LED displeje a možnosti jako Sensitive a Comfort umožňují snadnou regulaci teploty. Mexen Mars je odolný proti korozi a vybavený bezpečnostními prvky, jako je dětská pojistka.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Objem: 7,5 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před prací na "sucho"
Vestavěný termostat zajišťuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolm
Součástí balení: držáky, montážní sada a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort nabízí sušící režim, který umožňuje nastavení teploty ohřevu v určitém časovém rozmezí
- Dětská pojistka umožňuje uzamčení ovladače tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-600-2600-01
1500 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()