Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, černý - W110-1200-600-6600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W110-1200-600-6600-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor, který skvěle kombinuje styl a funkčnost. Jeho rozměry 1200 x 600 mm a topný výkon 600 W ho činí ideálním pro vytápění středně velkých místností. Černý, ocelový design s trvanlivým lakem odolným proti korozi dodává eleganci každému interiéru. Radiátor nabízí tři režimy: Sensitive, Comfort a ECO, umožňující přesné nastavení teploty a efektivní úsporu energie. Další ochrana proti provozu na "sucho", vestavěný termostat a montážní sada jsou dalšími výhodami produktu. Ideální volba pro každého, kdo si cení komfortu a moderního stylu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topné tyče: 629 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Vysoká kvalita, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správné fungování naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, které umožňuje nastavení teploty vytápění ve vybrané časové škále
- ECO úspora energie možností nastavení konstantní teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
600 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1200-600-6600-70
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()