Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-6900-70
Topný výkon: 1200 W Topný výkon: 1200 W
Index:
W110-1800-600-6900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, nabízející výkon 900 W ve stylovém černém provedení. Vyznačuje se mimořádnou účinností díky 39 topným tyčím a délce topného prvku 750 mm. Vybaven termostatem, knoflíkem s LED displejem a funkcemi Sensitive, Comfort a ECO, umožňuje přesné nastavení teploty. Povlak odolný proti korozi a ochrana proti provozu na sucho zajišťují trvanlivost. V balení závěsy a montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 839 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené časové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 1200 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 1200 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonnosti radiátoru, a tím zajistit efektivní, ergonomické a bezpečné vytápění místnosti.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-1800-600-6900-70
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()