Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W110-1800-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-600-2900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je elektrický radiátor o působivých rozměrech 1800 x 600 mm, který zajišťuje efektivní vytápění díky výkonu 900 W. Jeho elegantní černá barva a odolná ocelová konstrukce s povlakem odolným proti korozi se skvěle hodí do každého interiéru. Disponuje 39 topnými tyčemi, což umožňuje rovnoměrné rozložení tepla. Díky dotykovému ovládání s LED displejem lze snadno přizpůsobit teplotu vlastním potřebám. Funkce jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka zaručují plnou kontrolu a bezpečnost používání. Navíc radiátor nabízí funkci sušení a ochranu proti provozu na "sucho". V balení jsou zahrnuty montáže a montážní sada.
Technická data:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapotáž: 9,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povlak odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí dodávky: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-600-2900-70
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()