Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, antracit - W110-1800-600-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W110-1800-600-2900-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je elektrický radiátor s impozantními parametry, ideální pro moderní interiéry. Výška 1800 mm a šířka 600 mm v kombinaci s výkonem 900 W zajišťují efektivní vytápění. Antracitová barva a ocelové provedení dodávají eleganci a trvanlivost. Díky pokročilému dotykovému ovládání s LED displejem má uživatel plnou kontrolu nad teplotou. Přídavné funkce, jako je dětská pojistka, režim Comfort a ochrana proti provozu na sucho, činí tento radiátor mimořádně bezpečným a funkčním. Vestavěný termostat a možnost nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C jsou zárukou tepelného komfortu. K sadě jsou přiloženy závěsy a montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Objem: 9,7 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Citlivý režim umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-1800-600-2900-66
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()