Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W110-1800-600-6900-20
Topný výkon: 1200 W Topný výkon: 1200 W
Index:
W110-1800-600-6900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je elegantní volbou pro váš domov, o rozměrech 1800 x 600 mm a výkonu 900 W. Jeho bílá barva a vysoce kvalitní ocelová konstrukce s trvanlivým lakem zajišťují odolnost proti korozi. Radiátor nabízí pokročilé funkce, jako je LED ovládání, termostat udržující požadovanou teplotu a funkce sušení. Díky režimům Sensitive, Comfort a ECO můžete přesně nastavit teplotu a zvýšit energetickou efektivitu.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,7 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných prutů: 39
Celková délka topného tělesa: 839 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení ve zvolené časové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 1200 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 1200 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonnosti radiátoru, a tím zajistit efektivní, ergonomické a bezpečné vytápění místnosti.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-1800-600-6900-20
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()