Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-6600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-600-6600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní a výkonný elektrický radiátor, ideální pro váš domov. S výškou 1200 mm a šířkou 600 mm se skvěle hodí do jakéhokoliv prostoru. Jeho tepelný výkon je 600 W a díky možnosti přesného nastavení teploty v rozsahu 30°C-70°C poskytuje komfortní teplo. Díky funkci ECO šetříte energii, a dodatečná funkce sušení usnadňuje použití. Konstrukce z vysoce kvalitní oceli a trvanlivý lak zaručují dlouhou životnost a odolnost proti korozi.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapasita: 6,3 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 629 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
K řádnému fungování radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsahuje: závěsy, montážní sadu a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v vybrané hodinové stupnici
- ECO šetření energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-600-6600-20
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()