Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, bílý - W110-1200-600-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-600-2600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je pokročilý elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm a výkonu 600 W, nabízející moderní topná řešení. Jeho stylová bílá barva a vysoká kvalita oceli zajišťují, že se dokonale hodí do každého interiéru. Díky 25 topným tyčím a dotykovému ovládání LED poskytuje optimální udržování teploty díky vestavěnému termostatu. Má funkce jako Sensitive, Comfort s možností sušení a dětskou pojistku, což z něj činí ideální volbu pro každý domov.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V sadě: držáky, montážní sada a ucpávky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty v rámci zvolené časové škály
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovládání topného prvku
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-600-2600-20
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()