Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0500-400-6300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0500-400-6300-20
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor 500 x 400 mm, 300 W je ideálním řešením pro moderní interiéry. Díky kompaktním rozměrům (500 mm výška, 400 mm šířka) a elegantnímu bílému provedení se hodí do každé místnosti. Výkon 300 W zajišťuje efektivní vytápění a vestavěný termostat udržuje optimální teplotu. Ovládání kolečkem s LED displejem a funkce radiátoru jako Sensitive a Comfort zvyšují komfort použití. Povrchová úprava odolná proti korozi a možnost úspory energie v režimu ECO dělají z něj trvalou a úspornou volbu. Vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykol, a dodatečná ochrana chrání před chodem na 'sucho'. Obsahuje potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 1,9 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 10
Celková délka topné tyče: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí kolečka s LED displejem
Dodatečná ochrana proti chodu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Pro správnou funkci radiátoru je nutné jeho naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí: držáky, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Funkce Comfort má možnost vysoušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- Funkce ECO umožňuje úsporu energie nastavením konstantní teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0500-400-6300-20
500 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()