Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, bílý - W110-1500-500-6600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W110-1500-500-6600-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je ideálním řešením pro ty, kteří si cení modernosti a funkčnosti. Vysoký 1500 mm a široký 500 mm, vyrobený z oceli odolné vůči korozi. Poskytuje topný výkon 600 W, což je dostatečné pro komfortní vytápění větších prostor. Vybaven 29 topnými tyčemi, ovládán knoflíkem s LED displejem a vestavěným termostatem, umožňuje přesnou kontrolu teploty. Funkce Sensitive, Comfort a ECO umožňují úsporu energie a přizpůsobení vytápění individuálním potřebám. Mexen Mars má IP44, což chrání před vodou, a navíc má ochranu proti chodu "nasucho". Součástí balení jsou: závěsy, montážní sada a zátky. Ideální volba pro ty, kteří hledají výkonný a estetický elektrický radiátor.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,6 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 629 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Doplňková ochrana proti chodu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní odolný lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo vodní směsí, např. glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve zvoleném časovém rozsahu
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
600 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1500-500-6600-20
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()