Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, bílý - W110-0700-400-6300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0700-400-6300-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 700 x 400 mm a výkonu 300 W. Je vyroben z odolné oceli a má estetickou bílou barvu, která se hodí do každého interiéru. Díky 13 topným tyčím poskytuje efektivní vytápění. Ovládání knoflíkem s LED displejem a vestavěným termostatem umožňuje precizní regulaci teploty. Radiátor nabízí režimy Sensitive, Comfort a ECO, které umožňují přizpůsobení provozu na individuální potřeby. Další ochrany a povlak odolný proti korozi zajišťují bezpečnost a dlouhověkost. Sada obsahuje vše potřebné pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 2,6 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topného tělesa: 438 mm
Délka topného elementu: 349 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
K správné funkci radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolom
V balení: závěsy, montážní sada a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- ECO šetření energie umožňuje nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-0700-400-6300-20
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()