Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, zlatý - W110-0700-400-2300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-400-2300-50
Výška:
700 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, v elegantní zlaté barvě je ideálním řešením pro moderní interiéry. Vyroben z odolné oceli, o rozměrech 700 mm na výšku a 400 mm na šířku, poskytuje optimální teplo díky topnému výkonu 300 W. 13 topných tyčí a vestavěný termostat udržují komfortní teplotu, ovládanou dotykově pomocí LED displeje. Radiátor má ochranu proti provozu na "sucho", funkci Sensitive s rozsahem 40-65°C, Comfort s možností sušení a dětskou pojistku. Ideální pro použití s vodou nebo vodno-glykolovou směsí, odolný proti korozi, snadno se montuje díky přiloženým příslušenstvím a montážní sadě.
Technická data:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 13
Celková délka topné tyče: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit topnou teplotu v vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0700-400-2300-50
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()