Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50 Mexen Mars elektrický radiátor 1800 x 500 mm, 600 W, zlatý - W110-1800-500-2600-50
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-2600-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor s elegantním zlatým povrchem, který se skvěle hodí do každého interiéru. S impozantní výškou 1800 mm a šířkou 500 mm tento minimalistický model nabízí výhřevný výkon 600 W, což zajišťuje rychlé ohřívání prostor. Je vybaven 39 topnými tyčemi a intuitivním dotykovým ovládáním s LED displejem, což zaručuje pohodlí při používání. Vestavěný termostat a funkce jako dětská pojistka nebo možnost sušení zvyšují bezpečnost a funkčnost tohoto zařízení. Trvanlivá ocelová konstrukce a povrch odolný proti korozi zajišťují dlouhou životnost a v balení jsou zahrnuty potřebné montážní prvky. Mexen Mars je ideální volbou pro ty, kteří si cení estetického vzhledu a výkonu.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,5 l
Kapacita: 8,5 l
Výhřevný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 39
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Pro správné funkce vyžaduje radiátor naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol/p>
V kompletu: závěsy, montážní sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve vybraném časovém rozmezí
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1800-500-2600-50
1800 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()