Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, černý - W110-1500-500-6600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-500-6600-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm a výkonu 600 W, který nabízí vynikající řešení pro vytápění místností. Černá ocelová konstrukce zajišťuje elegantní vzhled a odolnost, zatímco vestavěný termostat umožňuje přesné udržování teploty. Díky možnosti Sensitive lze regulovat teplotu s přesností na 5°C v rozmezí 30°C-70°C. Funkce Comfort umožňuje nastavení teploty sušení a režim ECO podporuje úsporu energie do 50°C. Další ochrany chrání proti chodu "nasucho".
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,6 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 629 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti chodu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní a trvanlivý lak, odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené hodinové škále
- ECO šetří energii díky možnosti nastavení stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1500-500-6600-70
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()