Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, černý - W110-0900-500-6400-70
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W110-0900-500-6400-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je elegantní černý elektrický radiátor o rozměrech 900x500 mm a výkonu 400 W, ideální pro moderní interiéry. Poskytuje efektivní vytápění díky 17 topným tyčím. Má vestavěný termostat a LED displej pro snadné ovládání. Díky povrchové úpravě odolné proti korozi je odolný a estetický. Možnosti jako režim ECO nebo Comfort umožňují nastavit teplotu podle potřeby a ochrany dbají na bezpečnost. Sada obsahuje montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černý
Materiál: Ocel
Objem: 3,9 l
Tepelný výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného prvku: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
Pro správnou funkci radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Včetně: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené hodinové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavit konstantní teplotu do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
400 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-0900-500-6400-70
900 mm
500 mm
400 W
Šířka - 500 mm - ()