Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, černý - W110-1200-500-6500-70
Výkon ohřevu: 500 W Výkon ohřevu: 500 W
Index:
W110-1200-500-6500-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
500 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm a topném výkonu 500 W, navržený pro efektivní vytápění prostoru. Jeho ocelová konstrukce s hloubkou pouhých 30 mm a černý, na korozi odolný lakovaný povrch spojuje eleganci s trvanlivostí. Vybaven 25 topnými tyčemi, zajišťuje rychlé a rovnoměrné rozdělení tepla. Ovládání knoflíkem s LED displejem umožňuje přesné nastavení teploty (Sensitive, Comfort, ECO), a vestavěný termostat zajišťuje udržení požadované teploty. Díky dodatečným zabezpečením a možnosti sušení je Mexen Mars nejen funkční, ale i energeticky úsporný.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,5 l
Topný výkon: 500 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 559 mm
Délka topného elementu: 470 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Obsah příslušenství: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- ECO úspora energie možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřevu: 500 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 500 W je důležité je správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
500 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1200-500-6500-70
1200 mm
500 mm
500 W
Šířka - 500 mm - ()