Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, antracit - W110-1500-500-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W110-1500-500-2600-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, nabízející výjimečný výkon díky tepelnému výkonu 600 W. Vyroben z trvanlivé oceli a pokryt antikorozním lakem v elegantní antracitové barvě. Vybaven dotykovým LED panelem umožňuje přesné nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C. Radiátor má funkci sušení s možností nastavení času a rodičovským zámkem. Doplňková ochrana proti provozu na sucho a vestavěný termostat zajišťují bezpečnost a komfort.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,6 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 29
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplňková ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v vybrané časové škále
- Rodičovský zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1500-500-2600-66
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()