Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 500 W, bílý - W110-1200-500-6500-20
Výkon ohřevu: 500 W Výkon ohřevu: 500 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-500-6500-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
500 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars elektrický radiátor je moderní a efektivní řešení vytápění. Jeho štíhlá konstrukce o rozměrech 1200 x 500 mm se dokonale hodí do každého interiéru. Radiátor nabízí výkon 500 W, což zaručuje efektivní vytápění. Ocelový materiál zajišťuje trvanlivost a bílá barva eleganci. Díky funkcím jako Sensitive, Comfort a ECO můžete přesně nastavit teplotu od 30°C do 70°C s možností úspory energie do 50°C. Dále, termostat ochrany před "nasucho" a povrch odolný proti korozi zvyšují jeho funkčnost a bezpečnost. Montážní sada obsahuje závěsy a uzavírací zátky, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,5 l
Výkon vytápění: 500 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka ohřívače: 559 mm
Délka topného elementu: 470 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného knoflíku s LED displejem
Další ochrana před prací "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
V kompletu: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort obsahuje možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené časové škále
- ECO úspora energie možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Výkon ohřevu: 500 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 500 W je důležité je správně přizpůsobit výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
500 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-1200-500-6500-20
1200 mm
500 mm
500 W
Šířka - 500 mm - ()