Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 500 mm, 400 W, bílý - W110-0900-500-6400-20
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-500-6400-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je vysoce kvalitní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 500 mm a výkonu 400 W, ideální pro vytápění místností a sušení. Vyniká moderním designem v bílé barvě, vyrobeným z trvanlivé oceli, a 17 topnými tyčemi. Díky ovládání pomocí knoflíku s LED displejem lze přesně kontrolovat teplotu v rozmezí od 30°C do 70°C, a funkce Sensitive, Comfort a ECO umožňují přizpůsobení práce individuálním potřebám. Radiátor je zabezpečen proti provozu bez náplně a vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu. Díky povlaku odolnému vůči korozi, Mexen Mars je trvanlivým řešením pro každý domov.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 3,9 l
Topný výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného prvku: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Dodatečná ochrana proti provozu bez náplně
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Pro správnou funkci radiátoru je třeba naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a ucpávky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Funkce Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvolené hodinové škále
- Funkce ECO šetření energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
400 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W110-0900-500-6400-20
900 mm
500 mm
400 W
Šířka - 500 mm - ()