Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, bílý - W110-0900-600-6400-20
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W110-0900-600-6400-20
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor 900 x 600 mm s výkonem 400 W v elegantní bílé barvě, který nejen zajišťuje efektivní vytápění, ale také skvěle ladí s jakýmkoliv interiérem. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, vybaven 17 topnými tyčemi. Díky vestavěnému termostatu a dodatečné ochraně proti provozu na sucho poskytuje bezpečnost a komfort používání. Ovládání se provádí knoflíkem s LED displejem. Funkce jako Sensitive, Comfort a ECO přizpůsobují vytápění individuálním potřebám uživatele.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 4,4 l
Topný výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného prvku: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí knoflíku s LED displejem
Přídavná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybrané časové škále
- ECO úspora energie možností nastavení stálé teploty až 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
400 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-0900-600-6400-20
900 mm
600 mm
400 W
Šířka - 600 mm - ()