Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70
search
Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70 Mexen Mars elektrický radiátor 900 x 600 mm, 400 W, černý - W110-0900-600-6400-70
Topný výkon: 400 W Topný výkon: 400 W
Index:
W110-0900-600-6400-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
400 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 900 x 600 mm, který se ideálně hodí do každé koupelny. S topným výkonem 400 W efektivně ohřívá místnost a zajišťuje příjemné teplo. Výrobek je vyroben z odolné oceli a pokryt vysoce kvalitní černou vrstvou odolnou proti korozi. Díky 17 topným tyčím a vestavěnému termostatu s LED displejem snadno přizpůsobíte teplotu svým potřebám. Funkce Sensitive, Comfort a ECO umožňují přesné řízení energie a další ochrany chrání před provozem "na sucho". Má stupeň ochrany IP44, což ho činí bezpečným pro použití.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Objem: 4,4 l
Topný výkon: 400 W
Počet topných tyčí: 17
Celková délka topného tělesa: 479 mm
Délka topného elementu: 390 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Ovládání pomocí otočného regulátoru s LED displejem
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná vrstva odolná proti korozi
Pro správnou funkci musí být radiátor naplněn vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí sady: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybraném časovém rozvrhu
- ECO úspora energie umožněním nastavení stálé teploty až do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 400 W
Při výběru elektrického topného tělesa o výkonu 400 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
400 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-0900-600-6400-70
900 mm
600 mm
400 W
Šířka - 600 mm - ()