Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66
search
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66 Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, antracit - W110-1200-600-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W110-1200-600-2600-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm a výkonu 600 W. Vyrobený z odolné oceli v elegantní antracitové barvě, je díky kvalitnímu laku odolný vůči korozi. Produkt nabízí dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje a vestavěný termostat udržující požadovanou teplotu. Radiátor se vyznačuje rychlým ohřevem díky 25 topným tyčím. Další funkce, jako ochrana proti provozu "na sucho" a dětský zámek, zvyšují bezpečnost používání. Stupeň ochrany IP44 poskytuje další ochranu proti vlhkosti, což z něj činí ideální volbu pro koupelny. V balení jsou závěsy, montážní sada a uzavírací zátky. Mexen Mars umožňuje nastavení teploty od 40°C do 65°C, nabízí možnosti sušení a dětský zámek, což z něj činí funkční a bezpečnou volbu pro každý domov.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 25
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání prostřednictvím LED displeje
Další zabezpečení proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
K správné funkci radiátoru je vyžadováno naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty v zvoleném časovém měřítku
- Dětský zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W110-1200-600-2600-66
1200 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()