Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66
search
Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66 Mexen Mars elektrický radiátor 700 x 400 mm, 300 W, antracit - W110-0700-400-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W110-0700-400-2300-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je elektrický radiátor 700 x 400 mm nabízející výkon 300 W v elegantní antracitové barvě, ideální pro moderní interiéry. Vyroben z odolné oceli s povlakem odolným proti korozi, zajišťuje dlouhodobé používání. Má dotykové ovládání pomocí LED displeje a dodatečnou ochranu proti provozu na 'sucho'. Termostat umožňuje udržet optimální teplotu a funkce Sensitive a Comfort umožňují přesnou regulaci topení. Radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo glykolem pro správnou funkci. V sadě jsou závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 2,6 l
Tepelný výkon: 300 W
Počet topných prutů: 13
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W110-0700-400-2300-66
700 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()